Dodaj ofertę
Cennik


Dodawanie oferty.

 

Jeśli chcesz zamieścić ofertę Ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w Serwisie agdgielda.pl całkowicie BEZPŁATNIE. Dodawanie ofert Kup Teraz wiąże się z koniecznością zarejestrowania się jako użytkownik PRO. Zwykły użytkownik Serwisu może w dowolnym momencie stać się użytkownikiem PRO. Rejestracja użytkownika PRO jest jednorazowa i kosztuje 11,07 zł brutto.

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować oferty na stronie głównej Serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je w ten sposób na górze wyników kategorii. Cennik promowania ofert prezentuje się w sposób następujący:


1. WYRÓŻNIENIE - oferta wyświetlana jest na szarym tle, wyróżniając się na tle zwykłych ofert na liście wyników kategorii i podkategorii, w której została dodana – 3,69 zł brutto.

2. PREMIUM – oferta wyróżniona jest czerwoną ramką na liście ofert, wyświetlając się na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto.

3. PREMIUM PLUS – oferta wyświetlana jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżniona poprzez czerwoną ramkę na liście ofert, wyświetlając się na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto. 

4. Pakiety PREMIUM PLUS – użytkownicy PRO mają możliwość zakupu pakietów ofert PREMIUM PLUS w promocyjnych cenach.

5 ofert PREMIUM PLUS - 20,91 zł brutto - normalna cena to 36,90 zł brutto
10 ofert PREMIUM PLUS - 24,60 zł brutto - normalna cena to 73,80 zł brutto
20 ofert PREMIUM PLUS - 30,75 zł brutto - normalna cena to 147,60 zł brutto

5. Podbijanie ofert PREMIUM i PREMIUM PLUS – podbicie oferty na liście kategorii możliwe jest w zależności od zakupionych punktów. Im więcej punktów ma promowana oferta, tym wyżej wyświetlana jest na liście kategorii. Sortowanie ofert odbywa się w następujący sposób: na samej górze oferty, które mają kolejno najwięcej punktów, w dalszej kolejności po dacie dodania.

3 punkty na podbijanie / 7 dni - 1,23 zł brutto
6 punktów na podbijanie / 7 dni - 2,46 zł brutto

 

 

Dodawanie firmy do Katalogu.

 

Jeśli chcesz dodać zwykły wpis do Katalogu Firm, z możliwością dołączenia logo firmy, możesz tego dokonać w Serwisie agdgielda.pl całkowicie BEZPŁATNIE. Wpis PREMIUM PLUS, czyli wpis promowany kosztuje 11,07 zł brutto.

 

 

Jak zapłacić za promowanie oferty / wpis promowany w Katalogu Firm ?

 

Serwis agdgielda.pl umożliwia wygodne płatności SMS. Aby opłacić promowanie oferty / wpis promowany w Katalogu Firm, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer. Otrzymany kod można wykorzystać w przeciągu 7 dni. Czas promowania oferty w Serwisie wynosi 14 dni. Czas emisji wpisu promowanego w Katalogu Firm wynosi 1 rok. Po tym czasie wpis promowany wymaga przedłużenia lub zmienia się we wpis zwykły.

 

Serwis agdgielda.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 

Płatności SMS obsługuje firma Eurokoncept, grupa Dotpay. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy Dotpay.


Usługi płatności SMS są dostępne w sieciach komórkowych: T-Mobile, Orange, Plus, Play.


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi
Formularz reklamacji usług SMS znajduje się tutaj: Formularz reklamacji usług SMS


Popularne